Lidé v týmu

 

Oňdí 

Šikovná keramička vlastnící neskutečné znalosti o výcviku psů, která vás naučí, že hlína může nabývat nejpodivnějších tvarů. Vždycky vás bude s úsměvem chválit za všechno, takže dostanete pocit, že jste přirozený talent. Její specializací je výtvarno, učí malé i větší děti, takže pravděpodobně spadáte do její kategorie.

Tonda

Člověk, který své okolí často šokuje nadmíru zvláštním životním stylem a dokáže kohokoliv ulovit na svoje charisma velké jak stodola. Pokud si nedáte pozor, večerní debaty s ním můžou končit až se svítáním a ještě vás přemluví k šamanskému experimentu. Velevážený a odvážný znalec zdraví duše i těla a bojových sportů.

 

                     Miho

Jeden z mála lidí v týmu, jehož hra na hudební nástroj, vám nebude připadat jako bezpráví páchané na nevinných. Nesmíte ji však dát možnost k vyšším hlasovým tóninám. Energii často vrhá do málo legálních projektů a nechá se přemluvit k čemukoliv co zavání anarchismem. Posloucháním heavy metalu si dříve budovala image, dnes ho používá k léčení duše.

 

Kuře

Fotograf životním přesvědčením nedostižný požitkář a životní optimista. Svůj postoj k zásadním problémům obvykle vyjadřuje heslem, co se dneska podělá, zítra bude dobrý. Dříve dobyvatel dámských ložnic, nyní do reklamního průmyslu mířící poctivý zlínský student. Ve svém volném čase, který si dělá dle potřeby, točí filmy a cestuje po Evropě.

 

                          Elis

Věčně zamilovaná švadlenka, nadšená experimentátorka s výrobou oděvů a ctitelka krásných šatů, která ve chvílích, kdy si myslí, že ji nikdo nevidí, zpívá a hraje na flétnu. Pokud se o vás začne starat, budete mít pocit, že jste v nebi a nechcete zpátky. Její prací je prý muzejní dílna plná archeologických artefaktů, ale nikdo dosud nepohl potvrdit, zda je to pravda.


Tonča

Pokud znáte slavný americký seriál o velkém třesku, tak takový rozhodně tento brněnský doktorant vysokého učení není. Své technické znalosti a kouzlení s programováním mechanických strojů spojuje se záviděníhodnou zahrádkařskou vášní a kutilskou senzací. Jeho analytické schopnosti v oblasti zajišťování sociálních výdobytků civilizace jsou nepřekonatelné a jistě je oceníte minimálně jednou denně.


Zoro

Neustále nespokojený, po zlepšení volající vedoucí týmu, za jehož drsným a nepříliš laskavým vzezřením, se skrývá jemná duše skrytého romantika. Zapřisáhlý odpůrce lenosti, jehož životní styl se pohybuje na hranici srdečního kolapsu. Umělecky založený pochybující archeolog, jak on říká, z nejlepší archeologické školy v Brně. Vyznavač hesla, že zážitek nemusí být pozitivní, ale intenzivní.

Kosák

Velký vizionář, který své nápady nejčastěji nachází mezi kolejemi nákladního depa a vagóny, což, jak sám říká, ho dobře živí a dává dostatek času pro spravování jedné třebovské zříceniny, jenž mu říká už nějaký ten rok pane. Nadšený chovatel hospodářského zvířectva, majitel jedné vlčice, která mu naopak příliš pane neříká a rychlý improvizátor, což zlé jazyky tvrdí, mu přešlo i do samotné podstaty bytí. Správce jedné pravěké osady.


Snědlo

Dlouhodobý lamač železa a dívčích srdcí, která už nějaký ten pátek pláčou, neboť je úspěšně zadán. Svůj zájem o pravěk přetavil ve vyškoleného kováře, který provoz své domácí dílny řídí nároky nevlídných sousedů a své partnerky. Množství nástrojů v našem vlastnictví vytvořil svým talentem, který ale nyní používá k absolvování nejmenované královohradecké vysoké školy.

 

Pius

Pod rouškou vnímavého a ochotného civilisty, skrytý militarista s duší systematického ničitele chaosu, který přináší do světa jedné třebovské neziskové organizace řád, pořádek a účetnictví. S jeho málo invazivní metodou řešení problémů, zjistíte, že už hledáte problémy kde nejsou. Ve volném čase až nebezpečný pracant, se zálibou ve všem co zavání army, úspěšně se bránící požívání alkoholu ve větším, než malém množství.

 


Bublina

Nejmladší členka týmu, která pochází z nejlepšího kraje Čech, kde se lidé věnují tomu podstatnému, tedy pěstování vína. Čemukoliv co ji uvidíte dělat, dodává nový rozměr elegantního spravování několika věcí najednou a neskutečného zapálení i pro tu největší dřinu. Volný čas věnuje skautskému oddílu, se kterým se snaží obývat jeden neobyvatelný dům v centru Mikulova. Pokud dojde na nejhorší, zavírá se na dlouhé dny pouze se svojí bílo-šedo-černou kočkou a pojídá jen zdravé věci.

 

Zuzka

V jejím subtilním vzhledu se skrývá tanečnice skočných irských tanců, která svůj život zasvětila ochraně těch památek z dob minulých, které nám ještě zůstaly. Její pracovní vytížení je takové, že by patrně položilo i slona, na kterém jezdila v jižní Africe, proto ji nevídáme často, ale jakmile se objeví, tak nezapře vůli organizátora čehokoliv. Na táborech se tak často ukáže hlavně jako ten, kdo zajistí, aby lidé měli co jíst a byli spokojení.