Kontakty, vstupné, otevírací doba

Osada je volně přístupná a to BEZ PRŮVODCE. Je tedy OTEVŘENA NEPŘETRŽITĚ, ale komentované prohlídky nejsou běžně poskytovány.

Vstupné do osady je DOBROVOLNÉ.

KDE NAJDETE OSADU KŘIVOLÍK?

Uprostřed lesů v blízkosti města Česká Třebová směrem k vesničce zvané Kozlov. Na výpravu do osady určitě oblékněte vhodnou sportovní obuv a oblečení.

GPS souřadnice

49°53’17.4″N 16°25’5.7″E

Vlakem

Od vlakového nádraží je nejlepší jít po zelené turistické značce až k rozcestníku „Uhrovy doly“ a poté se vydat po modré turistické značce směrem na „Kozlovský kopec“. Doba trvání cesty je cca 40 minut.

Autem/Autobusem

Pokud přijedete autem zanechte ho na parkovišti u restaurace Na Horách a poté se napojte na zelenou turistickou značku a pokračujte stejně jako pěšky od vlakového nádraží.

Další možností je nechat auto/autobus u obce Kozlov u autobusové zastávky a zbytek dojít po modré turistické značce směrem na Českou Třebovou. Do osady vjezd autem NEDOPORUČUJEME (do osady vede pouze neudržovaná lesní cesta).

Pro rodiny s kočárkem doporučujeme využít trasu vedoucí po modré turistické značce z České Třebové směrem na Kozlovský kopec. Malé množství vozidel je možné umístit při vjezdu do křivolického údolí.

KONTAKTNÍ ÚDAJE

Pravěkou osadu Křivolík buduje:

BACRIE z.s.

Na Pokloně 1958

560 02 Česká Třebová

IČ: 27057828

Bankovní spojení: Raiffeisenbank, č. účtu: 333000009/5500

Datová schránka: 2vta483

DAVID MARŠÁLEK

náčelník spolku Bacrie z.s.

E: exkurze.krivolik@gmail.com

M: +420 602 504 806

LUCIE MARŠÁLKOVÁ

koordinátor školních exkurzí

E: exkurze.krivolik@gmail.com